HR & Staffing
detacheerder

Automatisering & integraties voor urenverwerking (ERP/HRM)

Betrokken IT applicaties:
Dynamics 365 Business Central, Microsoft Azure, Microsoft Power Platform, UiPath, Microsoft 365, externe klant/leverancierssystemen

Vanuit deze detacheerder werken er wereldwijd meer dan 10.000 specialisten bij de klant, die ondersteund worden door zo’n 2.000 medewerkers op de verschillende kantoren. Voor de backoffice op het hoofdkantoor in Nederland hebben we -met het BPA platform van UiPath als basis- verschillende end2end processen geautomatiseerd rondom het ERP-pakket, waarmee de backoffice ontlast wordt in het goedkeuren van de geschreven uren, het uitsturen van reminders en notificaties, en het controleren en finaliseren van de uitgaande facturen. Daarnaast zijn er ook een aantal kleine aanvullende applicaties gemaakt, waarmee de medewerkers kunnen interacteren met deze automatiseringen.

Hiermee is inmiddels meer dan 7 FTE aan administratief werk geautomatiseerd en is tevens de cashflow positie significant verbeterd, doordat facturen naar de klant sneller uitgestuurd kunnen worden en minder vaak fouten bevatten.

In 2025 is er vervolgens ook een vergelijkbare implementatie op het kantoor van deze detacheerder in de US gerealiseerd en op dit moment wordt er tevens gewerkt aan een implementatie in Duitsland.